На вулицях міста освітлюють пішохідні переходи [ФОТО]

За останній час золотоніські комунальники задля безпеки та комфорту містян здійснили роботи з освітлення кількох пішохідних переходів. За повідомленням видання Золотоноша.City, мова йде про об’єкти поблизу Свято-Успенського собору, біля маркету на Шевченка 235 і на розі Черкаської та Шевченка.

Наразі не підсвіченим залишається пішохідник біля центральної площі. Тут фахівці мають вирішити деякі технічні нюанси: з боку коледжу ветеринарної медицини є опора для встановлення освітлення, а на протилежній – немає. Якщо такий об’єкт там з’явиться, це зіпсує вигляд площі. Наразі енергетики міркують над тим, яким чином зробити пішохідний перехід безпечним (освітленим), не зіпсувавши вигляд площі.