У центрі Золотоноші встановили масштабну квіткову композицію [ФОТО]
На зеленій зоні вулиці Шевченка розквітнув біло-рожевий букет з петуній. Металеву конструкцію оживили квітникарки приватного підприємства «Базис плюс», котре опікується благоустроєм міста. У спеціально зварені кільця вони встановили вазони з розлогими квітучими рослинами. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Тим часом обабіч бетонних східців зварювальники встановили металеві поручні, щоби перехожим було зручніше користуватися бетонним підйомом.






