У місті тривають рейди на порушників режиму [ФОТО]
У Золотоноші поліція та представники УЖКГ продовжують рейдувати. За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка учора склали один протокол на підприємця з ринку, який реалізовував товар незважаючи на заборону.
Про це інформують на офіційному сайті міста.
Як зазначається у повідомленні, найбільше вчора приділили увагу роз’яснювальній роботі серед золотонісців. Говорили про те, що карантинні міри посилюються: від завтра діятиме заборона на переміщення груп більш ніж двох осіб (крім випадків службової необхідності), відвідування спортивних та дитячих майданчиків, відвідування парків, скверів, зон відпочинку та лісопаркових зон.
У ході рейдів містянам надають індивідуальні засоби захисту.


04
