Школярі міста отримуватимуть обласні та президентські стипендії
Влада Охрімчук та Софія Грязон з гімназії ім. С. Д. Скляренка, а також Роман Добродій із зош №6 отримають першу із щомісячних стипендій, яка належить їм, як переможцям олімпіад та робіт Малої академії наук на обласному рівні. Про це повідомляє видання Золотоноша.city.
Учень 11 класу Роман Добродій відзначився у захисті роботи з географії, а десятикласниця Софія Грязон здобула перше місце на олімпіаді з англійської мови серед черкащани. Ці школярі матимуть щомісяця по 630 гривень стипендійних виплат. В активі учениці 11 класу Влади Охрімчук – дві здобуті перемоги на олімпіадах протягом минулого року: з економіки та хімії. Відповідно до положення дівчина отримуватиме 945 гривень: 630 грн + 50% за аналогічну другу позицію.



