Жителі Шевченка 156 самотужки створили велику новорічну ялинку [ФОТО]
У суботу мешканці 156-го будинку на вулиці Шевченка спільними зусиллями прикрасили ялинку-красуню, що росте у тутешньому дворі. На заклик старшого будинку відгукнулися діти та їхні батьки, котрі принесли ялинкові прикраси. Малеча, за словами учасників акції, з великим задоволенням прикрашала символ Нового Року.
– Тепер у нашому дворі відчувається наближення свята. Адже ми, дорослі, зробили радість, насамперед, нашим дітям, – діляться враженнями місцеві мешканці.
Разом з тим колектив будинку запрошує золотонісців приєднуватись до імпровізованого флеш-мобу, якому вже й дали кодову назву – “прикрасимо ялинку разом”. Усіх містян закликають взяти приклад та прикрасити свої мікрорайони різдвяним антуражем.

![1 [870_650]](http://zolotonosha.ck.ua/wp-content/uploads/2015/12/1-870_650.jpg)
![2 [870_650]](http://zolotonosha.ck.ua/wp-content/uploads/2015/12/2-870_650.jpg)
![3 [870_650]](http://zolotonosha.ck.ua/wp-content/uploads/2015/12/3-870_650.jpg)
![4 [870_650]](http://zolotonosha.ck.ua/wp-content/uploads/2015/12/4-870_650.jpg)