Золотоніські спортсмени привезли нагороди зі всеукраїнських змагань з греко-римської боротьби

На всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби двоє золотоніських спортсменів здобули призові місця. У нелегкій боротьбі Святослав Малюк (тренер Сергій Малюк) повернувся додому із золотою медаллю, а Богдан Гюнзер (тренер Ігор Ракітін) – з бронзовою. Хлопці посіли два призові місця в одній ваговій категорії до 100 кілограмів. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Із всеукраїнського турніру золотоніські борці привезли «золото» і «бронзу». А ще грошові винагороди

21-23 січня у Харкові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «ЖМЕНЬКО MEMORIAL-2022» серед кадетів U-17 та молодших юнаків U-15. Майже 260 спортсменів з України, Білорусі, Грузії, Литви, Угорщини, Молдови, Німеччини та Ізраїлю виборювали право першості у цих змаганнях. У турнірі виступали досить професійні, з великим досвідом борці, тож цінність здобутої юними спортсменами Золотоніщини перемоги − неабияка.

Читайте також: Будівництво нового басейну в Золотоноші досягло завершальної стадії [ВІДЕО]

За словами тренера-викладача Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи Станіслава Власенка, у складі золотоніської команди було 5 спортсменів. Окрім Святослава і Богдана, змагалися також Дмитро Герасименко, Владислав Романюк і Артем Даценко.

– Перемоги ніколи легкими не бувають. Наші хлопці постійно тренуються, і приємно, коли праця спортсмена та тренера вінчається успіхом. Ми розробили календар змагань, які відбуваються в Україні впродовж року, і вибираємо, у яких можемо взяти участь. Наприклад, у лютому буде одночасно два турніри, що проходитимуть у Вінниці та Києві, тож треба обирати, куди їхати, − ділиться Станіслав Валерійович.

Тріумфатори змагань отримали медалі, дипломи та грошові винагороди.

Фінансову і технічну допомогу для того, щоб наші спортсмени змогли взяти участь у такому престижному турнірі, надали Золотоніська міська рада та райдержадміністрація.

Читайте також: Другий інтерактивний спортмайданчик відкрили у Золотоніській громаді [ФОТО]