Депутати Золотоніської громади вирішили пришвидшити будівництво пам’ятника загиблим захисникам

23 березня на пленарному засіданні п’ятої сесії депутати Золотоніської міської ради проголосували за внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року «Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2021 рік». Кого стосувалися ці зміни, дізнавалися кореспонденти видання Золотоноша.City.

Депутати Золотоніської громади вирішили пришвидшити будівництво пам’ятника загиблим захисникам

Будівництво пам’ятника золотоніським учасникам антитерористичної операції розтягнулося вже не на один рік. Причин багато − головних та другорядних, об’єктивних та суб’єктивних. Наразі члени ГО «Спілка учасників АТО та волонтерів» уже визначилися з місцем його встановлення у Меморіальному парку, формою скульптури та погодили ескіз благоустрою довкілля. Виготовлена проєктно-кошторисна документація, проведена експертиза та отримані висновки. Для оплати роботи скульптора необхідне додаткове фінансування з міського та районного бюджетів. Чи дотримається районне керівництво обіцянок щодо траншу і, головне, коли це рішення ухвалять районні депутати? Щоби не зволікати і знову не втрачати час, секретар Золотоніської міської ради Наталія Сьомак запропонувала виділити додаткові кошти з міського бюджету.

Депутати підтримали пропозицію чиновниці і внесли зміни до прийнятого бюджету, передбачивши на ці потреби, крім раніше виділених 200 тис. грн, ще 177 тисяч гривень. Наступний крок – укладення договору зі скульптором-підрядником на виконання робіт, які прогнозовано триватимуть 5-6 місяців.

Читайте також: Золотоніська громада розпочинає розроблення Стратегії розвитку