Золотоніська громада розпочинає розроблення Стратегії розвитку

Відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Золотоніської територіальної громади на 2021-2027 роки. У зв’язку із заходами запобігання розповсюдження короновірусної хвороби, частково з членами робочої групи питання оговорювалися в телефонному режим та в онлайні.

Прес-центр міської ради інформує, що до складу робочої групи входить 29 осіб – представники органів місцевого самоврядування, старости сіл, керівники установ, підприємств і організацій, лідери громадських організацій, молодь. Стратегія розвитку громади – не просто документ з цифрами, це визначення майбутнього, до якого прагне громада.

На думку авторів, основна перевага громади, яка має Стратегію розвитку – вона знає чого хоче досягнути, які потрібні ресурси, що для цього треба зробити, коли і якими силами. Фактично довгострокове планування визначає, звідки брати ресурси для досягнення цілей і як їх розподіляти.

На засіданні обговорили план заходів та строки написання Стратегії, яка від цього користь, суть планування та функції робочої групи, затвердили зміст двох анкет для підприємців та мешканців громади. Таке опитування дасть змогу визначити основні проблеми, які існують в громаді та перспективи розвитку на майбутнє, час їх проведення. Запрошуємо долучитися до розробки даного документу всіх небайдужих мешканців нашої громади!

До 01 червня усі, хто виявить бажання, зможуть заповнити Анкети та форми проєктних ідей. Також просимо взяти активну участь в анкетуваннях стосовно стану нашої громади. Всі ці дії націлені на виявлення першочергових проблемних питань та пошуку шляхів їх вирішення. Кожна думка мешканця громади, який долучиться до створення Стратегії розвитку, буде надана на розгляд членам робочої групи.