В поліції провели нараду за участі силовиків, влади, громадськості та ромів

Сьогодні у Золотоніському відділі поліції відбулася оперативна нарада з приводу останніх резонансних подій в місті. Діалог, що тривав майже три години, мав на меті розставити крапки над “і” довкола нещодавнього конфлікту за участі місцевих ромів та реакції на нього з боку золотонісців. Взяли участь в нараді начальник поліції Олександр Охріменко, старійшини ромської общини, представники влади та громадськість.

У ході спілкування ініціювали створення робочої групи за участі правоохоронців, місцевої влади, громадських активістів та ромів. На її розгляд будуть винесені питання щодо прописки представників ромської громади, зарахування їх на облік до військового комісаріату та аналіз їхніх протиправних дій, які можуть відбутися з часом. Керівник місцевої поліції запевнив, що конфлікти, де фігурують роми, будуть розглядатися відповідно до чинного законодавства. Родину ж ромів-переселенців, які спричинили нашумілу бійку, відселять з половини будинку у інше місце, аби не провокувати подальші непорозуміння.

Бесіду, за словами учасників, провели в цивілізований спосіб. Наступна подібна відкрита нарада відбудеться вже цієї п’ятниці.

Читайте також: