В Золотоноші розгорівся конфлікт через надмірне святкування ромів

У соціальних мережах стає резонансною тема про побиття ромами сусіда-золотонісця та працівників поліції. За словами жительки Золотоноші Аліни Трофименко, вона та чоловік мешкають у ½ будинку, інша половина – належить ромам. Через постійні гульбища останніх п’ятимісячна дитина Аліни та Сергія не спить, тому подружжю набридло це терпіти. На Різдво молода сім’я викликала поліцію.

За повідомленням дівчини у Facebook, її чоловіка та прибулих на виклик патрульних представники ромської національності били усією родиною. Навіть діючий циганський барон брав участь у побитті. Наразі чоловік Сергій перебуває у лікарні зі струсом мозку, сама ж молода мама з дитиною винаймає подобово іншу квартиру.

За словами начальника Золотоніського відділу поліції Олександра Охріменка, правоохоронці на виклик вирушили о 20:00. В цей час між ромами та постраждалим Сергієм тривала сварка. Представник ромів попрямував до будинку заявника, там розпочалася бійка. Інформацію щодо побиття поліцейських Охріменко спростовує. Тривають слідчі дії.

Тим часом у міській владі вимагають від Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області чітких скоординованих дій щодо розслідування ситуації. Також просять втрутитися в розслідування Головне управління Нацполіції в Черкаській області. Крім того, забов’язують начальника поліції прозвітувати на черговій сесії міської ради з аналізом протиправних дій, які були скоєні за останній рік представниками ромської спільноти. Також просять усіх інтернет-дописувачів не підбурювати один одного, аби ситуація в місті не перетворилася на справді критичну.