Золотоноша розпочинає театрально-музичний сезон

Відділ культури оприлюднив план заходів. що відбудуться найближчим часом у реконструйованому Міському будинку культури. Протягом шести наступних тижнів золотонісці матимуть змогу відвідати гастрольні покази Черкаського академічного музичного театру імені Шевченка та Черкаської обласної філармонії. До уваги поціновувачів автори проекту мають намір презентувати виступ Черкаського народного хору, симфонічного оркестру, а також дві театральні постановки. 

12 листопада до МБК приїздить Черкаський обласний академічний заслужений народний хор. Створений у травні 1957 року, хор пройшов яскравий творчий шлях. З перших років свого існування він заявив про себе як самобутній, неповторний своїм особливим звучанням на живій і міцній народній основі пісенний колектив. За роки існування хору його репертуар поповнився сотнями кращих ліричних, обрядових, побутових народних пісень, а також творами сучасних українських композиторів. Кожна пісня або вокально-хореографічна композиція розповідає про історію і культуру України. На сцені оживають старі картини: чумаки з ярмарку, хороводи хлопців та дівчат в ніч на Івана Купала та на зелені весняні свята – і глядачі поринають в атмосферу істинно народного життя.

черкаський народний хор

За тиждень, 20 листопада, на любителів драми очікує легенда французького театру 20 століття – двогодинна вистава “Боїнг-Боїнг”. П’єса Марка Камолетті, що ввійшла до книги рекордів Гіннеса, поставлена в 60 країнах світу. Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами. Його обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” всіх “наречених”. Виникають непорозуміння, які призводять до надзвичайно кумедних ситуацій.

Боїнг-Боїнг

У грудні Драмтеатр покаже легендарну трагікомедію на три дії “Кайдашева сім’я”. Повість написана нашим земляком Іваном Нечуєм-Левицьким понад 100 років тому. Але чи знайдуться і сьогодні байдужі до родинних пристрастей, що раз по раз вибухають у боротьбі за сімейне верховенство між свекрухою та невісткою? Та ще коли одна варта другої, замість сподіваного спочинку мати змушена всьому дати лад.

Кайдашева сім'я

Закінчить першу хвилю сезону Симфонічний оркестр обласної філармонії. Колектив – активний учасник різноманітних заходів: творчих звітів, творчих вечорів та святкових концертів не тільки в області, а і на столичних сценах: у Палаці Культури «Україна», в Національній філармонії, Національному будинку органної і камерної музики. Має фондові записи на обласному телебаченні і радіо та 3 компакт-диски, записані у Франції та в Україні.

симфонічний оркестр

Час початку заходів та умови розповсюдження квитків будуть оприлюднені пізніше. Нині ж усіх зацікавлених просять звертатися за телефоном 5-33-29, або безпосередньо завітавши до відділу культури, котрий розташовується у МБК.

Нагадаємо, Золотоноша віднедавна відкрила для себе нову, театральну сторінку. Раз на місяць актори Драмтеатру, розпочавши співпрацю з міським відділом культури, будуть ділитися своїми надбаннями і з місцевими мешканцями. З аналогічним інтервалом до міста приїздитиме і колектив обласної Філармонії.

За словами театральних митців, котрі нещодавно відвідали Золотоніський МБК в рамках дебютного виступу, враження від будівлі дуже теплі. В першу чергу – якісне опалення і комфортні умови як для виступів, так і для їхньої підготовки. Відзначили і зал, як такий, що повністю придатний до вистав такого рівня.

театральний-сезон-870 02