Золотоношу щомісяця відвідуватиме драмтеатр та філармонія

Оновлений міський Будинок культури без діла не стоятиме точно. Із листопада двічі на місяць золотонісців запрошуватимуть до закладу на культурний відпочинок. Ініціатива незвична та перспективна, адже райцентр віднині погрожує стати ще й маленькою театральною столицею регіону.

Актори Черкаського драмтеатру імені Шевченка, втративши нещодавно через пожежу свою величну будівлю, рук не опускають. Розпочавши сезон у обласній Філармонії, а також у черкаському Будинку культури імені Кулика, колектив вирішив піти ще далі, проводячи гастролі у різних обласних центрах – від Рівного до Полтави.

Такі прагнення черкащан збіглися із нещодавньою приємною новиною у золотонісців. На початку жовтня тут нарешті презентували міський будинок культури, в якому протягом декількох місяців проводився капітальний ремонт головного залу та підсобних приміщень для артистів.

На стрільця, як то кажуть, і звір біжить. Тому відтепер Золотоноша відкриває для себе нову, театральну сторінку. Раз на місяць актори Драмтеатру, розпочавши співпрацю з міським відділом культури, будуть ділитися своїми надбаннями і з місцевими мешканцями. З аналогічним інтервалом до міста приїздитиме і колектив обласної Філармонії.

За словами театральних митців, котрі вчора відвідали Золотоніський МБК в рамках дебютного виступу, враження від будівлі дуже теплі. В першу чергу – якісне опалення і комфортні умови як для виступів, так і для їхньої підготовки. Відзначили і зал, як такий, що повністю придатний до вистав такого рівня.

Афішу майбутніх заходів відділ культури оприлюднить пізніше. Як і умови розповсюдження запрошень на вистави. Ажіотаж, судячи із того з інтересу золотонісців, буде на рівні.