У парку Шевченка для містян відкрили “великі” шахи [ФОТО]

Шаховий бум у Золотоноші продовжується. Ланцюжок популяризації цього виду інтелектуального спорту у вигляді відкриття шахового клубу та проведення міських турнірів на новому організаційному рівні продовжився нововведенням для відвідувачів парку Шевченка.

Відтепер на місці екс-танцювального майданчика відпочивальники матимуть змогу зіграти у гігантські вуличні шахи. Для цього дирекція парку вже обладнала велику імпровізовану дошку та презентувала самі фігури.

За задумом, ця місцина стане не лише місцем відпочинку культурного, а й інтелектуального. До того ж, паркові шахи, котрі широко розповсюджені у Європі, точно не дадуть засидітися інтелектуалам. Організатори вважають, що подібний формат додасть свіжості та динаміки грі.

За незвичний подарунок працівники культури дякують місцевому підприємцю Олегу Донченку, котрий і виготовив презентовані фігури.

– Несподівано і вельми корисно. Є нагода проводити цікаві шахові турніри серед дорослих та молоді, розвивати інтерес до цього виду спорту, забезпечувати цікавий відпочинок для золотонісців та гостей нашого міста, – коментує відкриття новопризначений начальник відділу культури Станіслав Щербатюк.

Вперше познайомитись з новою роздинкою парку золотонісці вже мали змогу 9 травня. Нині ж вирішується питання щодо графіку роботи шахового поля. Як варіант – сеанси сімейного дозвілля на фоні духового оркестру. В той же час, дирекція парку зізнається, що побоюється, чи сприймуть золотонісці подібну ініціативу. Тому й точний час функціонування стане відомим лише після консультацій з містянами та їхніх порад.

Нагадаємо, з приходом тепла парк Шевченка знову стає центром культурного дозвілля місцевих жителів. Відтепер любителі музики зможуть милуватися духовим оркестром щопонеділка та щочетверга, кожен вівторок демонструватимуться мультфільми для малюків, а молодь запрошують щосереди на кіносеанс.

паркові шахи 1 паркові шахи 2 паркові шахи 3 паркові шахи 4