Від смороду до екологічного лиха? Жителі Золотоноші протестують проти діяльності харчового підприємства [ВІДЕО]
Скандал довкола птахопереробного підприємства «Омега Три» (ТМ «Щасливе курча») у Золотоноші набирає нових обертів. Якщо раніше мешканці міста били на сполох через нестерпний сморід, навалу мух і підозри щодо неналежної утилізації відходів, то тепер громада говорить про ще серйознішу загрозу — ризик для міської каналізаційної системи та якості води.
Як повідомляє vikka.ua, після акції протесту частина мешканців разом із заступником міського голови Олександром Флоренком відвідали територію підприємства. За словами учасників візиту, побачене лише посилило занепокоєння громади: сучасної системи очищення … Читати більше
