Новини за категорією: ЖКГ

Нещодавно відремонтована дорога у Золотоніському районі перебуває вже у «негативному стані»

«Якість доріг, скажу відверто, мене вражає», — так описав роботу Черкаського облавтодору під час сьогоднішньої координаційної наради голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Тому, як повідомляє “Вичерпно“, він дав доручення Службі автомобільних доріг підготувати аналітичну інформацію і публічно озвучити її на наступній координаційній нараді щодо кількості робіт, які ними не були прийняті від облавтодору.… Читати більше

На Низовому провулку відкриють дитячий майданчик [ФОТО]

Жителі провулку 1-й Низовий готуються до встановлення об’єкту, котрий має стати улюбленим місцем дозвілля для тутешніх найменших золотонісців. Дитячий майданчик на прохання мешканців виготовлено за ініціативи депутата міської ради Сергія Кузнєцова, обраного саме на цьому окрузі. Готові конструкції наразі знаходяться на зберіганні у голови квартального комітету. Вже навесні гуртом з комунальниками громада має намір облаштувати дитячу зону на галявині в районі вулиці Низової.… Читати більше

Гідропарк “Надія”: коли завершать і яким він буде? [ВІДЕО]

Навести лад у своєму місті – першочергове завдання мешканців Золотоноші: про це дбають як чиновники, так і небайдужі активісти. Непривітна місцевість з чагарниками та брудними водоймами прямо в центрі міста в недалекому майбутньому перетвориться на мальовничий і затишний парк з оптимістичною назвою “Надія”. Її запропонували самі ж мешканці.

– На тому місці у нас колись був парк, поки там не поклали колектор, який веде до наших очисних споруд. Коли піднялось питання, що все-таки треба відновлювати ту територію, наша молодь прийняла … Читати більше

“Водоканал” відкриває дільницю побутового обслуговування багатоквартирних будинків

Справжнім комунальним аутсорсінгом вирішили займатися у золотоніському КП “Міський Водоканал”, проаналізувавши останні тенденції у життєдіяльності місцевих багатоповерхівок. Україна ще з літа розпочала процес переходу таких будівель під самоуправління об’єднань співвласників будинків, нарешті дозволивши мешканцям вирішувати долю своїх територій самотужки. Не лишилася осторонь і Золотоноша, де за цю ідею ініціативні містяни взялися масово. Далеко не за всіма адресами люди змогли дійти згоди, проте чимало жителів вже оцінюють переваги подібного формату співіснування в рамках спільної локації. … Читати більше

“Відкриття мережі стерилізаційних пунктів – це прецедент для України”, – зоозахисники

Стерилізаційно-карантинні пункти для безпритульних собак створять у кожному районі Черкащини. На облаштування трьох пілотних центрів область отримала майже півмільйона гривень від Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив. Решту пунктів відкриватимуть поступово упродовж п’яти років. Саме стільки часу діятиме обласна програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним методом, яку Черкаська обласна рада ухвалила однією із перших в Україні, – повідомляє Радіо Свобода.

Карантин, стерилізація та вакцинація від сказу. За такою схемою на Черкащині зменшуватимуть кількість безпритульних чотирилапих та контролюватимуть ситуацію із епідеміологічною … Читати більше

“Більше схоже на те, що в депутата емоції випереджають здоровий глузд”, – Віталій Войцехівський [ІНТЕРВ’Ю]

Золотоношу можна ставити у приклад іншим містам. У районному центрі дбають не лише про благоустрій, а й про культурний розвиток містян. Освітлюють вулиці, ремонтують дороги та дворові заїзди та навіть вже мають проект на створення велодоріжки. Досвід золотонісців готові переймати інші міста, зокрема, чимало хто цікавиться програмою «Золотоноша власними руками», яка дала поштовх до спільних проектів містян та владців.

Такі думки наводить редакція черкаського інтернет-видання “ПроВсе” за мотивами розмови про досягнення та проблеми Золотоноші з міським головою Віталієм Войцехівським.… Читати більше

Комунальники та рятувальники моніторили з неба торфові пожежі [ФОТО, ВІДЕО]

Вже декілька днів Золотоношу та її околиці огортають неприємні і нетипові для наших широт смог та специфічний запах. Притаманне подібне явище пожежам в природних екосистемах, проте жодні повідомлення про вогняне лихо на торфовищах з відповідних служб останнім часом не надходили. Полегшити роботу працівникам благоустрою вирішили місцеві активісти, взявшись за допомогу у виявленні джерел масштабного диму за допомогою безпілотного літального апарату.… Читати більше

У Золотоноші відкриють центр для безпритульних тварин

11 жовтня сесія Золотоніської міської ради пакетом прийматиме Правила утримання домашніх тварин та Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

– Депутатський корпус сповнений рішучості затвердити у Золотоноші гуманні стандарти поводження із домашніми та безпритульними тваринами, – коментує Козацькому сайту міський голова Віталій Войцехівський. –   Наше місто прагне до міжнародного партнерства, а визначальними у питаннях такої співпраці,  у зростанні інвестиційної привабливості Золотоноші перед її міжнародними партнерами, у тому числі,  є і стандарти ставлення до тварин.… Читати більше

“Водоканал” оприлюднив графік вивезення рослинних решток

Від слова до діла остаточно перейшли золотоніські комунальники у процесі боротьби зі спалюванням листя та інших садово-городніх відходів. Кампанія триває вже місяць і весь цей час фахівці КП “Міський Водоканал”, оголосивши про безстрокову акцію, потроху вивозили з-під домоволодінь купи сміття. Умова була лише одна – зателефонувати до підприємства та приготувати матеріал для утилізації.… Читати більше

За паліями сміття у Золотоноші віднині слідкують з коптерів[ФОТО, ВІДЕО]

Серйозну громадську підтримку отримав від учора відділ контролю за благоустроєм золотоніського УЖКГ. Місцеві активісти, котрим вельми набридла постійна значна задимленість міських вулиць, вирішили поставити діяльність фахівців на високотехнологічні рейки. Учора вперше джерела вогню та диму виявляли за допомогою любительського планера зі встановленою камерою. Далі планують суттєво розширити технічну базу.… Читати більше

“Чимало абонентів досі не мають договорів про користування”, – золотоніський РЕМ

Споживання електроенергії має здійснюватись лише на підставі договору про користування нею між споживачем і енергопостачальником. Про це нагадують у Районних Еклктромережах, посилаючись на відповідні статті Закону України «Про електроенергетику» та Правил користування електричною енергією для населення.… Читати більше

Адмінкомісія намагається шукати компроміс між міськими «фермерами» та жителями Золотоноші

У кабінеті першого заступника міського голови Олега Масла  щоп’ятниці проводиться засідання адміністративної комісії, де розглядають протоколи порушників правил благоустрою міста. На останній зустрічі винесено п’ять адмінпротоколів.

Першою розглядалася скарга жителів вулиці Струнківська на свого сусіда через різкий запах, що виникав через забій худоби. Господар до уваги зауваження взяв та привів стан свого домоволодіння до відповідних санітарних норм. Відбувся попередженням.

У Згарях, на вул. Визволення, виявили незаконний  пункт прийому яблук. Порушниці нагадали, що згідно з правилами благоустрою Золотоноші усі пункти з … Читати більше

1 21 22 23 24 25 30