У Золотоноші стартувало будівництво скейт-парку [ФОТО]
18 вересня 2020 року запам’ятається золотонісцям не лише як день різких змін у погоді, що спричинили раптове похолодання, а, перш за все, датою старту будівництва скейт-парку для молоді. Видання Золотоноша.City розповідає, що хоч місцеві скептики іронічно висловлюються про створення такого майданчику для екстремальних велосипедистів, то для молоді – це справжнє свято. Адже, не маючи спеціально відведеного місця, любителі роликових ковзанів, самокатів, великів гасають на центральній площі Золотоноші, у парках, на новеньких тротуарах, змушуючи шарахатись пішоходів.

Скейт-парк розкинеться біля міського … Читати більше


