Золотоніські баскетболісти відіграли останній тур чемпіонату [ФОТО, ВІДЕО]
У спортивному залі гімназії відбувся останній тур чемпіонату Золотоноші з баскетболу. В заключний ігровий день грались два матчі: у вирішальному для себе матчі зустрічалися “Алюр” та “Меджик”, а закривали змагання “Легіон” і “Кіндер”.
Найцікавішою і видалася перша гра, де боротьба точилася з першої до останньої секунди. Особливо захоплива кінцівка: “+5” за хвилину до кінця зустрічі на користь “Меджика” і неймовірні два триочкові від Ігоря Поліщука, що дозволило “Алюру” перемогти з рахунком 75:74. Щоправда, цей “камбек” так і не дозволив їм … Читати більше
