Третій шаховий меморіал Болеславського зібрав 7 десятків учасників з усієї країни [ФОТО]
У Золотоноші завершено третій турнір пам’яті уродженця міста, гросмейстера, претендента на світову першість, шахового теоретика і тренера Ісаака Болеславського.
П’ять днів тривали баталії між кандидатами у майстри спорту, першо-, друго- та третьорозрядниками. Цьогоріч змагання стали найбільш масовими – участь у форумі взяв 71 учасник. Торік сюди приїздило 67 шахістів, на першому турнірі – 49. Про популярність золотоніського меморіалу говорить той факт, що організатори вже не запрошують гравців для участі у змаганнях, вони самі поспішають зареєструватися на сайті Федерації.… Читати більше
