Адміністратор золотоніського ЦНАПу став срібним призером чемпіонату України з кікбоксингу
За останні роки Золотоношу сміливо можна назвати спортивною. Кількість молодих та струнких людей зростає у геометричній прогресії. Когорту професійних спортсменів поповнив Максим Данчишен. Адміністратор місцевого Центру надання адмінпослуг минулого вікенду посів другу сходинку в чемпіонаті України з кікбоксингу ISKA (розділ К-1). Як повідомляє громадсько-політична газета “Златокрай”, у змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 23 областей країни.… Читати більше
