Талановиті школярі отримали 20 тисяч гривень із міського бюджету
У Золотоноші на виконання міської програми «Обдаровані діти» з міського бюджету здійснюється виплата одноразової грошової винагороди. Програма була ухвалена на 2018-2022 і діє з метою стимулювання талановитої учнівської молоді. Зокрема, мова йде про переможців обласних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів.
Як повідомляють у міській раді, винагороду отримає 36 школярів. Загальна ж сума виплат 21 100 гривень.… Читати більше
