Золотоніські комунальники готуються до найважчого періоду
Нарада комунальних служб на старті останнього літнього місяця почалася із заслуханого звернення мешканки Золотоноші. Її прохання було спрямоване на ПрАТ «Янтарь». Громадянка, як представниця багатоповерхівки, просила зробити вимощення для їхнього будинку. Очільник «Янтаря» Володимир Гончар пояснив, чому це неможливо зробити в умовах сьогодення, проте перший заступник Золотоніського міського голови Олег Масло зауважив, що варто шукати не причини «чому ні», а способи задовольнити потреби жителів громади. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

— Все дуже просто: це наші люди і ми … Читати більше


