У Будинку культури розпочався сезон Ліги сміху [ФОТО]
У п’ятницю, 26 лютого, у Золотоноші стартував конкурс-змагання «Ліга сміху». Учасниками першого у місті подібного гумористичного шоу стали студенти, викладачі, освітяни та навіть держслужбовці Золотоноші. Усі вони змагалися за тренерів, які опікуватимуться статусом команди та будуть готувати її до чергових змагань, повідомляє Черкаси Сьогодні.
Серед потенційних тренерів були міський голова Віталій Войцехівський, спонсор, депутат обласної ради Віктор Полозов, волонтер Оксана Міхновська, поетеса, член Спілки письменників України Ніна Жук та лікар Юрій Мазур.… Читати більше
