“Золоте” крісло, два переможці, 17 тисяч на благодійність: в Золотоноші відбувся перший півфінал Ліги Сміху [ФОТО]
У Золотоноші відбувся перший півфінал ліги сміху. Головна інтрига вечора, окрім двох путівок до фіналу, – хто ж стане володарем золотого крісла тренера, яке необхідно викупити з аукціону. За задумом організаторів, переможець цього вечора мав право голосу нарівні із суддями змагання. За півтори тисячі гривень місце в журі викупив депутата обласної ради Вадим Гайович. Всі ці кошти, як і анонсувалося, були додані до загальної суми традиційних для Ліги благодійних зборів.
Щодо самої гри, то на розсуд тренерів команди презентували по … Читати більше
