Золотоноша говорить: Ваше ставлення до участі мера в Лізі сміху [ВІДЕО]
Золотоніська Ліга сміху, котра об’єднала в собі більше сотні учасників та купу глядачів заради благодійної мети, поступово завершує свій вже другий сезон. Наступного тижня міський Будинок культури кличе золотонісців на цьогорічний фінал, в якому титул переможця виборюватимуть п’ять колективів.
Окрім злободенних жартів та цікавого простору для саморозвитку відзначається місцева Ліга тим, що тут не соромляться виходити на сцену люди будь-яких професій та посад. Маємо безліч монолітних команд, серед яких, наприклад, освітяни, військові, комунальники, студенти та посадовці. Особливу зацікавленість з боку … Читати більше
