Волонтерка Леся Шкурко отримала відзнаку Президента
Голову громадської організації “Золотоніська спілка учасників АТО і волонтерів” Лесю Шкурко нагороджено відзнакою Президента України “За гуманітарну участь в АТО” за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху.
Таку нагороду волонтерці вручили на виїзному засіданні Черкаського обласного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, що днями відбулось у Золотоноші.… Читати більше
