Бійці 54 бригади передали відеовітання школярам Золотоноші [ВІДЕО]
Незвичний гість завітав до третьої школи на святкування Дня учителя. Колишній учень цього навчального закладу, волонтер, а нині військовослужбовець АТО Олег Джулай приїхав не з порожніми руками.
З собою привіз відеовітання з передової від бійців 54-ї механізованої бригади. Подарунок вони зробили не просто так, а на знак подяки: учні і вчителі школи неодноразово збирали допомогу для цього підрозділу. Найменші золотонісці, окрім цього, готували для воїнів листи, малюнки та обереги.
![олег джулай [870_650]](http://zolotonosha.ck.ua/wp-content/uploads/2015/10/oleg-dzhulaj-870_650.jpg)
