Золотоніський нардеп Віталій Войцехівський вийшов із лав “Слуг народу”

“Сьогодні прийняв для себе рішення – припинити членство в партії “Слуга народу”. Таке звернення учора оприлюднив на своїй сторінці у Facebook народний депутат від 197 виборчого округу Віталій Войцехівський.

За словами політика, як і раніше, він довіряє нашому Президенту та вірить у наші Збройні сили і їх командування. Проте його особисті погляди та сприйняття деяких речей, все частіше не співпадають із загальною партійною позицією.

– У багатьох питаннях ми маємо кардинально різні бачення. Саме тому логічним вважаю вихід із партії. Продовжую працювати у Парламенті і не зраджувати інтересам своїх виборців.

Читайте також: “Разом ми творимо дива і будемо продовжувати, допоки будуть сили”, – народний депутат Віталій Войцехівський