Вулиці продовжують чепурити після холодного періоду [ФОТО]

Доглядові роботи в місті не припиняються ні на мить. Цього тижня комунальники розпочали покос трави та продовжують прибирання прибордюрної частини дороги після зимового періоду. Управління ЖКГ інформує, що не оминають тут увагою і майданчики збору ТПВ. Звідти техніка вивозить рослинні рештки та обрізане гілля.

Тим часом шляховики продовжують поточний ремонт вулиці Шевченка. Цими днями підрядна організація здійснює фрезерування асфальту у центральній частині міста. Водіїв просять бути уважними та обережними.