Золотонісцям відкриває шляхи до кращих курортів світу нове турагентство

В Золотоноші з’явилась туристична агенція, що представляє один із найбільш яскравих та надійних брендів на світовому ринку. Мова йде про компанію TUI, котра займається організацією турів вже понад 30 років. Її відкриття в наших краях відбулося восени, а розташовуються турагентство на вулиці Черкаській, в офісному комплексі швейної фабрики.

В Україні компанія працює з 2010 року і протягом цього часу, наслідуючи світові стандарти, намагається виконувати побажання клієнтів та партнерів. Кожного сезону TUI розширює список пріоритетних напрямів, а всі пропозиції, згідно із враженнями тих, хто вже відвідав місця відпочинку, продумані до дрібниць. Це й дозволяє зберігати високий рівень сервісу.

Сумнівів, чи братися за розвиток міжнародної туристичної сфери під торговою маркою компанії, що була визнана кращим європейським оператором за версією World Travel Awards, у золотоніських ініціаторів проекту не було. Справа хоч і складна та відповідальна, проте головне питання в наш час – надійність та стабільність. Особливо вразили місцевих підприємців масштаби діяльності холдингу – в його управлінні в різних куточках світу знаходиться 140 чартерних літаків, а обслуговує він понад 30 мільйонів клієнтів на рік.

Серед їхнього числа віднедавна фігурують і золотонісці, котрі вже активно відвідують Єгипет, Туреччину, Шрі-Ланку і, навіть, Карпати! Запропонувати золотоніським клієнтам операторові є що, адже окрім широкого асортименту зі 180 країн для відпочинку, мають ще й надійного партнера зі страхування. На постійній основі TUI співпрацює з міжнародною страховою компанією ERV. Завдяки такій плідній співпраці подорожувальники отримують гарантії того, що всі можливі проблеми будуть ефективно та оперативно вирішені.

Головна «фішка» TUI – фокус на надаванні клієнтам унікальних диференційованих продуктах, котрих нема в інших операторів. Серед їхнього числа – ексклюзивні готелі, котрі раніше були доступні тільки туристам із Західного світу, концепції відпочинку, сімейні клуби, а також унікальна програма лояльності. Використовують тут і систему таємних покупців, аби стимулювати якісну роботу своїх співробітників.

Нині золотонісці туристи мають змогу відвідати відомі туристичні локації, серед яких – Шарм-ель-Шейх, Хургада, Анталія, Даламан, Стамбул, Абу-Дабі, Дубаі, Шарджа.

Про усі пропозиції та новини турагентства можна дізнаватися і з місцевих представництв у соцмережах:

           

happy day