Як правильно змінювати сухий корм собаки

Ви вирішили спробувати дати улюбленцю новий бренд сухого корму, або, можливо, ваш ветеринар порекомендував годувати вашу собаку іншим сухим раціоном. Якою б не була причина переходу на новий собачий корм, змінити раціон собаки набагато складніше, ніж просто насипати нову їжу в миску улюбленця.

Як правильно змінювати харчування собаки

Різка зміна їжі собаки може викликати розлади її шлунково-кишкового тракту, такі як блювота, діарея та зниження апетиту.

Кожного разу, коли ви вирішуєте змінити харчування своєї собаки, ви повинні поступово переходити на нову дієту, щоб дати організму собаки час на пристосування до змін.

 • В ідеалі перехід на новий сухий корм для собак повинен відбуватися протягом 5-7 днів.

Під час цього переходу ви будете поступово включати все більше і більше нової їжі, змішуючи її з поточним раціоном вашої собаки.

Правильний перехід на нове харчування виглядатиме так:

 • День 1

75% старої їжі

25% нової їжі

 • День 2

70% старої їжі

30% нової їжі

 • День 3

60% старої їжі

40% нової їжі

 • День 4

50% старої їжі

50% нової їжі

 • День 5

40% старої їжі

60% нової їжі

 • День 6

25% старої їжі

75% нової їжі

 • День 7

100% нова їжа

 • Не давайте своїй собаці ласощі та людську їжу щонайменше протягом шести тижнів, поки ви експериментуєте з новою дієтою.

В онлайн зоомагазині petslike ви можете купити корм для собак за вигідною для вас ціною, обравши найкращий варіант з більш ніж 30 популярних брендів.

Перехід на новий корм собакам з чутливим організмом

Деяким собакам з чутливим шлунком, харчовою алергією чи іншими захворюваннями шлунково -кишкового тракту може знадобитися довший перехідний період.

Ключем до хорошого переходу на дієту є моніторинг індивідуальної реакції вашої собаки. Якщо в будь-який момент під час переходу на нову дієту ваша собака проявляє такі ознаки, як зниження апетиту, блювота або діарея, вам слід діяти повільніше.

Також ніколи не забувайте, що улюбленцям з чутливим організмом категорично не можна давати дешевий корм для собак.

Якщо ж ви переходили на новий раціон поступово, і ваша собака все ще страждає розладом шлунку, краще проконсультуватися зі спеціалістом ветеринаром, який, швидше за все, випише собаці на перший час гіпоалергенну дієту. В зоомагазині petslike ви завжди можете замовити гіпоалергенний корм для собак з безкоштовною доставкою в будь-яку точку України.

Коли варто змінювати харчування на нові корми для собак

 1. Цуценята стають дорослими у віці 12 місяців і їх слід переводити на корм для дорослих собак. Вони повинні отримувати належний рівень поживних речовин, який забезпечить відповідний збалансований корм.

 2. Не забувайте враховувати породу вашої собаки. Цуценята великих порід повинні переходити на корм для дорослих собак великих порід, а цуценята дрібних порід на корм для дорослих собак дрібних порід. Ціль – забезпечити особливі потреби їхньої породи.
 3. Собаки маленьких та середніх порід, які досягають віку 7 років, повинні перейти на корм для зрілих дорослих собак. Спеціальна їжа для собак літнього віку гарантує отримання зрілою твариною відповідного рівня поживних речовин.
 4. Собаки великих порід, яким виповнилося 5 років, повинні переходити на корм для зрілих собак великих порід, щоб задовольнити їх особливі потреби в поживних речовинах.
 5. Вагітним або собакам, які годують потрібна енергоємна їжа з підвищеним вмістом кальцію, тому обов’язково переводьте тварин в цей період на корм для цуценят.
  Широкий асортимент кормів для цуценят в онлайн зоомагазині petslike допоможе вам у цьому.
 6. Ветеринар порекомендував вашій собаці перейти на лікувальний корм для собак через стан здоров’я домашнього улюбленця.

На сайті зоомагазину petslike в розділі «лікувальний корм» ви знайдете широкий асортимент спеціального харчування для лікування ваших вихованців.

Як вибрати корм для собак

Вибір відповідного раціону для вашої собаки – складний процес. Кількість варіантів сухих кормів для собак величезна. В онлайн зоомагазині petslike ви знайдете великий перелік якісних сухих кормів для собак. Але який обрати?

На жаль, не існує однієї дієти, яка була б найкращою для кожної собаки. Як і люди, собаки – унікальні, а їхні харчові потреби змінюються залежно від таких факторів, як вік, стан здоров’я та особисті уподобання.

Пошук найкращого корму для вашої собаки може бути тривалим процесом, але за допомогою терпеливого пошуку та поступового переходу з одного корму на інший, ви таки знайдете «той самий».

Під час переходу обов’язково стежте за апетитом, поведінкою та якістю стільця вашої собаки, щоб визначити, чи є нова дієта правильним вибором для вашого улюбленця.