Як обрати якісний товар для дітей: дитячий магазин “Мірошка”

Діти наше все. Тому, обираючи товари для своєї дитини: одяг, меблі, предмети повсякденного вжитку, іграшки, ігри чи дитячий транспорт, ми намагаємося дуже уважно підходити до дрібниць. Ці дрібниці – ключові вимоги під час вибору будь-якого товару для дітей. Це універсальні вимоги, які слід вимагати до кожного виробу, адресованого дитині.

Справді, помандрувавши інтернетом, ви переконаєтеся, що майже всі інтернет-магазини, що пропонують дитячі товари, піклуються про свою репутацію і з особливою увагою до своїх покупців. Приклад такого інтернет-магазину – Дитячий магазин “Мірошка” https://miroshka.zt.ua/. На цьому сайті широко представлені дитячі товари: автокрісла, дитячі меблі, іграшки, коляски, взуття, одяг, засоби по догляду за дитиною, шкільні товари, товари для спорту і активного відпочинку, дитячий транспорт тощо. Цей інтернет-магазин відрізняє одна чудова особливість – любов до своїх маленьких споживачів. У чому виражається?

У товару має бути інструкція

Інструкція – це показник того, що товар сертифікований і, таким чином, дозволений для користування малюком (як правило, в цьому документі повідомляється, що виріб виготовлений з екологічно безпечних матеріалів). Крім того, в інструкції записані правила користування виробом і вік дитини, на який товар розрахований. Загалом, дитині без інструкції ніяк. Це – як дорослому без паспорта.

Товар повинен бути безпечним для дитини

Як би не старався виробник і яким би не був педантичним магазин, вони не можуть на 100 відсотків гарантувати, що той чи інший виріб абсолютно безпечний для дитини. Як вчинити? Відповідь одна: самому потурбуватися про безпеку свого малюка. Обираючи будь-який товар для дитини, звертаємо увагу насамперед на:

Матеріал. Не полінуйтеся з усіх боків розглянути те, чим буде користуватися ваш малюк. Колір, розмір, вага, форма, навіть запах – все важливо в момент ухвалення рішення про придбання. Адже занадто яскравий, барвистий або нав’язливий колір, нудотний запах можуть навести на думку, що під час виготовлення виробу використовувалися сумнівні фарби та інші небезпечні матеріали.

Деталі. Будьте напоготові: наскільки деталі, які входять до складу іграшки або іншого виробу, безпечні для його здоров’я і життя. Дрібні деталі: гвинтики, гаєчки або, навпаки, великі: мотузочки, шнурки, окремі елементи меблів у певній мірі небезпечні. Одні малюк може проковтнути, в інших заплутатися, об треті поранитися. Гострі кути, погано оброблена поверхня, тріщини. Цього, звісно, слід уникати, оскільки наявність подібних дефектів свідчить про те, що виріб невисокої якості і може в будь-який момент зламатися або зіпсуватися.

Не секрет, що далеко не всі батьки мають потрібні навички і бажання скрупульозно підходити до питання вибору того чи іншого товару для свого малюка. В цьому випадку радимо вам звертатися за покупками в інтернет-магазин, який користується не тільки популярністю, і але і хорошою репутацією – дитячий магазин “Мірошка”.

Про репутацію магазину свідчать насамперед відгуки покупців, залишені на сайті, і досвід ваших знайомих: не полінуйтеся розпитати їх. Це допоможе вам здійснити справді корисне придбання, а головне, купити своїй дитині якісний товар.