Відділення мамології в «ДокторПРО»

Огляд у мамолога така ж необхідність, як і відвідування інших лікарів. Особливо, це стосується жінок, які перенесли операцію на грудях, отримали травми грудної клітини, планують вагітність або відносяться до категорії матерів-годувальниць.

Молочні залози – делікатна і ніжна частина нашого тіла, яка теж вимагає правильного догляду і турботи. При відсутності хворобливих відчуттів, ущільнень, нехарактерних змін в області грудей, лікаря-мамолога необхідно відвідувати не рідше 1-2 разів на рік. Це допомагає виявити злоякісні пухлини або хвороби грудей на ранніх стадіях.

Відділення мамології в медичному центрі «ДокторПРО» пропонує якісне обстеження у мамолога в зручний час. Записатися на прийом до лікаря можна по телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті.

Крім планового огляду звернутися до лікаря потрібно, якщо:

  • змінилася форма і колір сосків;
  • з’явилися ущільнення в області грудей;
  • виявили нехарактерні виділення із сосків;
  • відбувається часте лущення шкіри в зоні молочних залоз;
  • відчувається хворобливість в області грудей.

Кваліфіковані лікарі відділення мамології «ДокторПРО» проводять ефективне лікування фібром, мастопатії, кістозних утворень, маститів та інших захворювань грудей. Програма одужання підбирається індивідуально за допомогою щадних методик за сучасними європейськими технологіями.

Первинний огляд пацієнта включає в себе вивчення його історії хвороби, проведення опитування на скарги, а також пальпацію грудей. Це допомагає поставити попередній діагноз і підібрати оптимальні варіанти дослідження, які допоможуть встановити точний діагноз. До них відносять біопсію, мамографію, УЗД, цитологію, дослідження на онкомаркери.

Не відкладайте візит до лікаря-мамолога. Ваше здоров’я тільки в ваших руках!Телефонуйте: 0800 30 11 77 http://bit.ly/2Q4Yivc