Українські тенісистки піднялися в рейтингу WTA

Жіноча тенісна асоціація представила оновлений рейтинг спортсменок

В Чарльстоні завершився тенісний турнір WTA 500. Українки досить добре показали себе на змаганнях в Колумбії та США та змогли піднятися в міжнародному рейтингу професійних тенісисток. 

Одразу на шість щаблів покращила своє становище Ангеліна Калініна. Українська тенісистка вперше зайняла 36-ту позицію. 

На турнірі в Чарльстоні в першому колі вона обіграла білоруску Олександру Соснович (№51 WTA), а в другому – Олену Рибакіну з Казахстану (№19 WTA). Згідно котирувань на гру, саме казашка була фаворитом поєдинку. Провідні букмекери, з кращими бонусами яких знайомить портал Metaratings (на сторінці https://metaratings.ru/bonuses/promokody/), пропонували поставити на українку на фору по сетам (+1.5). В третьому колі їй вдалося обіграти француженку Алізе Корне (№34 WTA). В чвертьфінальному поєдинку Ангеліна поступилася тенісистці з Тунісу Онс Жабер (№9 WTA). 

Повернутися до першої сотні зуміла одеситка Даяна Ястремська. Вона покращила свою позицію на дев’ять рядків, зайнявши 93-є місце в світовій класифікації.  

Щодо Еліни Світоліної, то вона наразі посідає 25-е місце. Перша «ракетка» України в загальному заліку піднялася на 2 рядки. 

Зберегла свою позицію в рейтингу Марта Костюк. У списку вона 53-я.

Наразі очолює рейтинг тенісистка із Польщі Іга Свьонтек. В трійці найкращих також Барбора Крейчикова із Чехії та Паула Бадоса із Іспанії.