Українська збірна з волейболу зіграє на Чемпіонаті Світу-2022

Президент ГО ФВУ отримав листа від ФІВБ, в якому повідомляється, що збірна України зіграє на чемпіонаті світу-2022 замість росіян.

Чемпіонат світу з волейболу відбудеться у Польщі та Словенії. З анонсами матчів та прогнозами експертів вболівальники зможуть ознайомитися на порталі Все Про Спорт

Раніше Міжнародна федерація волейболу скасувала змагання, які мали відбутися у російських містах. Також російським волейболістам заборонено брати участь у міжнародних змаганнях під егідою ФІВБ та ЄКВ.

В листі від ФІВБ сказано, що процедура жеребкування наново проводитися не буде. Українська збірна займе місце дискваліфікованого учасника у групі А під першим сіяним номером. Наш колектив на груповому етапі зіграє зі збірними Сербії, Тунісу та Пуерто-Рико.

Нагадаємо, у вересні наша чоловіча збірна з волейболу не потрапила до переліку учасників чемпіонату світу. Команда трималася на 22-ій позиції, але в останній момент спустилася на одну сходинку. Місце українців зайняла збірна Китаю. Згідно рейтингу, китайці випередили підопічних Угіса Крастіньша на 6 балів. 

Президент ГО ФВУ Михайло Мельник прокоментував новину:

«Це подія всесвітнього масштабу в Україні. І для українців таке може статися раз на 20-40 років в ігровому виді спорту.»

В той же час він наголошує, що можливість прийняти участь у чемпіонаті українська збірна чесно виборола.