У «Барселони» негативна стеля зарплат на сезон

Ла Ліга встановила «Барселоні» негативну стелю зарплат на цей сезон.

Ла Ліга перерахувала ліміти для команд двох найвищих іспанських дивізіонів після закриття зимового трансферного вікна.

Слід додати, що наступний матч підопічних Хаві запланований в рамках Ліги Європи з «Галатасараєм». Нагадаємо, наразі проходить 1/8 фіналу ЛЄ, знайти на футбол прогноз з вигідними коефіцієнтами від букмекерів можна на сайті Bookmaker Ratings.

Варто зазначити, що ліміт заробітної плати в Ла Лізі – це максимальна сума, яку команда може затратити на зарплату гравцям, головним тренерам, асистентам тренерів і фізіотерапевтам. Ця сума також включає оплату за академію.

Наразі загальний ліміт заробітних плат футбольних клубів Ла Ліги становить 2,047 мільярда євро. Найбільше на виплату зарплати дозволяє собі витратити «Реал» – 739,16 млн євро. І ця цифра не змінилася з початку сезону.

Але лише «Барселона» стала єдиним клубом з від’ємною стелею заробітних плат. У клуба мінус 144,35 млн євро. Але зі старту сезону цей показник у підопічних Хаві був плюс 97,94 мільйона євро.

Друге місце по стелі заробітної плати у Ла Лізі займає «Севілья» (199,15 млн євро), а третє – «Атлетіко Мадрид» (161,22 млн євро).