Стенди для школи від виробника: види та практичне значення

Якісні та сучасні шкільні стенди давно стали невід’ємною частиною навчального процесу середньої освіти. Зазвичай використовують два види: стенди безпеки з постійним вмістом і стенди для змінної інформації. Зміст стендів безпеки чітко регламентується законом, тому вони зазвичай виготовляються за готовими типовими макетами. Але все ж кожний такий виріб таки може відобразити індивідуальність навчального закладу, якщо буде виконаний у корпоративному дизайні та з використанням матеріалів, із котрих виготовлені сусідні інформаційні площини. Тут мова йде не лише про кольорову гамму, але й спеціальну інформацію про навчальний заклад.

Виготовлення стендів для школи – відповідальний творчий процес. Специфіка аудиторії школярів заслуговує на окрему увагу дизайнерів і психологів, які бажають донести корисну виховну інформацію до дітей. Сприйняття дитини відрізняється від дорослого, тому необхідно дотримуватися основних законів психології сприйняття при розробці ілюстративних матеріалів, а тим більше – плакатів і стендів безпеки.

Стенди для школи від виробника можуть бути не лише статичними підвісними, але й мобільними, роллерними і перекидними. Сучасне поліграфічне виробництво пропонує широкий спектр рішень для оформлення навчальних закладів. Ви можете замовити стенд для змінної інформації і використовувати його протягом багатьох років. Стенди для школи можуть бути виконані з різних матеріалів. Часто це магнітні або пробкові дошки, на яких зручно кріпити паперові оголошення або плакати на магніти або кнопки.

Часто стенди потрібні для оформлення кабінетів і відображення життя школи і окремого класу. У багатьох школах, як і раніше, вважають за краще покласти виготовлення інформаційних стендів на вчителів і учнів, начебто задля творчого процесу. Але ці часи минають, навчальна програма вимагає від учнів підвищеної уваги і великих витрат часу. Та й 2021-му році наочні матеріали мають бути виконані на професійному виробництві, зберігаючи час учнів та педколективу на більш корисні справи.

Стенди для школи зазвичай виготовляються з різними цілями – виховні стенди, стенди безпеки, гігієни, пропаганди здорового способу життя та стенди з профорієнтації, звичайні інформаційні стенди, службові (для інформування учнів, вчителів та батьків про зміни і події шкільного життя). Залежно від призначення стендів, обираються різні конструкції і матеріали.

Оформлення стендів для школи має важливий вплив на формування особистості. Від того, як оформлені інформаційні стенди для школи, безпосередньо залежить формування у дитини кордонів особистої відповідальності.

Оформлення шкільних стендів має важливе значення і для навчального закладу. Як і в будь-який інший компанії, якість і зовнішній вигляд стендів для школи говорять про її рівень розвитку та авторитет. В той же час, виробництво стендів для шкіл має певні технічні нюанси. Головне – конструкції мають бути безпечними для дітей. Користуйтесь лише найбільш надійними матеріалами, нешкідливими як при використанні, так і в разі їх ненавмисного пошкодження.