MG group – всі види реклами в Золотоноші

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка рекламної кампанії

Рекламна кампанія «під ключ» — це основна спеціалізація компанії Market Getting group. Якщо у Вас є продукт і Ви хочете успішно його продавати, то створення нами рекламної кампанії зекономить Ваш час та максимізує прибуток.

 

Фірмовий стиль

Професійна розробка фірмового стилю допоможе вивести Ваш продукт на новий рівень. Якщо ви запланували ребрендинг — Вам також допоможе команда наших маркетологів та дизайнерів.

 

Медіапідтримка

Прес-релізи, прес-служба outsource, співпраця зі ЗМІ, зв’язки з громадськістю, event (івенти), медіа-кампанії у соцмережах, рекламний копірайт для Вашої фірми стане недорогими та дієвими рішеннями, якщо Ви замовите їх у MG group.

 

Рекламна поліграфія

Візитки, флаєри, банери, наклейки oracal, широкоформатна реклама, друк книги, каталогу та багато іншого — входять до переліку продукції, котру ми виготовляємо для своїх замовників.

 

Верстка та дизайн реклами

Створити макет банера, візитки, буклета та будь-якої іншої рекламної продукції не складе ніякого клопоту для Вас, якщо Ви оберете MG group. Ми пропонуємо три варіанти верстки: підготовка до друку, дизайнерська розробка та розробка згідно технічного задання.

Розробка сайтів

MG group розробляє сайти для компаній та фізичних осіб по всій території України та за її межами. Ми створюємо як сайти-візитки, так і більш серйозні web-портали.