ПриватБанк домовляється з ріелторами про кращі умови роботи на ринку нерухомості

Про те, як ліпше організувати роботу з продавцями і покупцями помешкань, фахівці ПриватБанку консультуються із ріелторами Черкас. 

– У цьому питанні дрібниць немає. Покупка або продаж квартири чи будинку – це для будь-якої людини ситуація доволі стресова. Тож дуже важливо забезпечити для укладення угоди нормальні умови, – переконаний керівник напрямку споживчого кредитування ПриватБанку в Черкаській області Володимир Ридван. – Розуміючи це, банк готовий надати приміщення для проведення переговорів та сприятиме у виділенні окремої каси для проведення розрахунків, щоб наші клієнти, які вирішили придбати квартиру, могли це зробити в комфортних умовах. 

За словами Володимира Ридвана, ПриватБанк активно працює над скороченням терміну між поданням заявки на отримання іпотечного кредиту і укладанням угоди. Найкоротший час між бажанням придбати нерухомість та укладанням угоди, установлений на сьогодні, – це чотири дні! 

Із середини 2017 року Приватбанк відновив іпотечне кредитування, і вже торік став лідером у оформленні кредитів на ринку нерухомості Черкащини. Наразі в обласному центрі, а також в Умані, Смілі і Золотоноші більшість житла купується шляхом іпотеки. Тож ПриватБанк готовий іти ще далі, пропонуючи отримати кредити на вторинному ринку житла в приміських селах – Свидівок, Благодатне, Руська Поляна, Червона Слобода та ще в півтора десятка населених пунктах. 

Розширяючи географію іпотечного кредитування, ПриватБанк надає ріелторам можливість виставляти об’єкти нерухомості на продаж на сайті PlanetEstate (planetestate.com.ua). Це значно полегшить клієнтам із міст і сіл Черкащини вибір житла у Черкасах або Києві. Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України при її укладанні. Й жодних додаткових прихованих комісій або замовчування інформації! 

Справжньою «фішкою» ПриватБанку є програма для фізичних осіб «Житло в кредит», орієнтована на первинний ринок – так зване «свіже», нещодавно побудоване житло. Помешкання в будинках, уже введених в експлуатацію, можна придбати за кошти, позичені в ПриватБанку під 17,9% річних. Це – найкраща пропозиція серед усіх фінансових установ області. 

Банк проводить серію зустрічей із ріелторами, під час яких намагається врахувати застереження й пропозиції, які висловлюють ці фахівці. Так, минулого четверга спеціалісти ПриватБанку провели зустріч, орієнтовану на співпрацю, із представниками агентств нерухомості «Бізнес Партнер», «1000 варіантів», ФОП Вітюк і Єфіменко. 

Консультуючись із ріелторами, ПриватБанк намагається максимально оптимізувати весь процес отримання кредиту і підписання угоди про купівлю-продаж. Серед технічних моментів, які обговорюються, – найкраща пора дня, коли укладання угоди краще почати, щоб максимально прискорити її завершення, умови внесення коштів покупцем та їх отримання продавцем, залучення фахівців для якнайшвидшої оцінки об’єкта тощо.

– Хоча ринок нерухомості в нашій країні стає дедалі більш цивілізованим, багато покупців і продавців і нині побоюються різноманітних «підводних каменів», які, на їхню думку, можуть виникнути при укладенні угоди, – зауважує Володимир Ридван. – Наше завдання – вберегти учасників угоди від несподіванок. Той факт, що кількість іпотечних кредитів Приватбанку щороку зростає, свідчить про те, що наші клієнти це розуміють і підтверджують нам свою довіру.

Повну інформацію про можливості іпотечного кредитування можна отримати в Золотоніському відділенні ПриватБанку.