Про нас

Розвиток Інтернету та мобільних додатків призвів до різкого збільшення попиту на новини та їхню унікальну інтерпретацію, передусім, самими користувачами. Тому в лідери медіа-ринку дедалі частіше вибиваються ЗМІ та проекти, які занурюють читачів у створення контенту та знаходять нові способи подання інформації. В зв’язку з активним розширенням інтернет-аудиторії останніми роками зростає і попит на контент, а точніше, на нові форми його презентації. Це неминуче призводить до трансформації медіа-галузі та появи нових форм спілкування з аудиторією.

Логічною відповіддю на потреби та запити золотоніської медіа-аудиторії стала поява інтернет-видання “ЗОЛОТОНОША”, котре в різних формах існує вже рік, а першу активну діяльність розпочало під час фінальної стадії подій на Майдані, коли реформація громадянського суспільства торкнулася і нашого міста.

Ми – звичайні золотонісці, котрі, маючи певний досвід у різних сферах медіа-діяльності, вирішили об’єднати інтелектуальні, фінансові та фізичні зусилля задля створення якісно нової платформи, яка має на меті стати справжнім майданчиком для продуктивного діалогу між владою та суспільством.

Всі ваші звернення, релізи, запрошення, повідомлення про події, або ж виправлення вже опублікованої інформації будуть ретельно розглянуті.

Запрошуємо до співпраці державні і комунальні установи, приватні підприємства, громадські і політичні організації, та просто всіх небайдужих жителів міста та району.

email admin@zolotonosha.ck.ua