Працевлаштування за кордоном: вакансії на роботу в Польщі

У пошуках більш високооплачуваної роботи, кращих умов життя українці їдуть за кордон. Приваблює грошовий дохід 800-1800 доларів на місяць, навіть за некваліфіковану працю. А знання мови країни, підтверджені документами кваліфікація і досвід, здатні принести додаткові бонуси і краще працевлаштування. Робота за кордоном – не лише гарна можливість заробити, а й стартовий трамплін для кар’єрного росту. Агенція Марисюка допоможе підібрати цікаві вакансії тим, кому актуальна робота за кордоном. Щоб отримати посаду за фахом або без навичок, треба твердо вирішити де хотілося б застосувати свої сили.

Як знайти роботу за кордоном

Щоб визначитися в яку країну їхати на працю, варто вивчити запропоновані вакансії, дізнатися про умови отримання місця. Якщо потрібна робота за кордоном легально, можна звернутися до агентств з працевлаштування або зайнятися цим самостійно через соцмережі, газети, знайомих. Щоб зацікавити роботодавців є сенс розмістити резюме, грамотно сформульоване, краще англійською мовою. Кожна країна має свої сайти з працевлаштування. Можна за допомогою фільтра шукати цікаві вакансії за своєю спеціальністю.

Отже, щоб знайти роботу за кордоном, слід пам’ятати наступні поради:

 • спочатку визначте сферу діяльності, в якій хочете працювати;
 • познайомтеся з культурою країни, нормами, законами;
 • уважно віднесіться до складання резюме;
 • якщо вирішили скористатися послугами агентства, перевірте ліцензію фірми, почитайте відгуки, щоб не нарватися на шахраїв.

Вивчивши всі нюанси і добре підготувавшись, знайти гідну роботу буде не складно.

Актуальні вакансії в Польщі: що треба знати

Робота за кордоном легально можлива в будь якій країні. Польща все більше привертає українців, особливо в зв’язку зі спрощенням оформлення документів і близькістю розташування. Якщо зважити всі плюси працевлаштування, то стає зрозуміло чому ця країна так цікава трудовим мігрантам. Робота за кордоном в Польщі в 2021 році приваблює:

 • добрим транспортним сполученням: дістатися країни можна автобусом, поїздом, літаком;
 • великою кількістю вакансій;
 • доступною можливістю отримати високооплачувану посаду;
 • стабільною зарплатою, високим рівнем життя;
 • наданням житла та харчування від роботодавців;
 • відсутністю вимог обов’язкового знання мови.

Щоб зрозуміти, як знайти роботу в Польщі, краще звернутися до тих, хто вже має досвід працевлаштування. Пошуки можна розпочати ще вдома за допомогою інтернету, заходячи на популярні польські сайти, розмістивши своє резюме або відбираючи вже запропоновані там вакансії. Другим варіантом знаходження місця є дії вже на території країни. Якщо ви заздалегідь не знайшли роботодавця, то можна зробити це за допомогою місцевих газет, компаній з працевлаштування або самостійно відвідавши підприємства в пошуку вакансії в Польщі.

Свіжі пропозиції 2021 року від роботодавців

Великий попит на українських працівників відкриває відтік польських фахівців в країни Європи. Як з’ясувалося, простіше знайти роботу людям без досвіду і кваліфікації. Для них завжди є сезонні пропозиції, посади на заводах, фабриках, в теплицях, в сферах торгівлі та обслуговування. Будь-яка людина може знайти вакансії на роботу в Польщі за наступними критеріями:

 • за місцем роботи: завод, ферма, готель, будівництво, автосервіси, супермаркети тощо;
 • за статтю та віком: чоловіки, жінки, молодь, студенти;
 • по сезону: пропозиції на літо, осінь, зиму, контракт на більш тривалий термін;
 • по містах країни.

Вакансії в Польщі на 2021 рік різноманітні і чекають всіх: від різноробочого до висококласного фахівця.