“Поїхали з нами” – найбільша мережа турагенцій країни

  Єгипет Хургада 

«Поїхали з нами» – мережа туристичних агентств, що динамічно розвивається. За більш ніж 8-ми річну історію мережа зросла з одного агентства, розташованого в центрі Києва, до нинішніх розмірів – 237 офісів в 66 містах України. Ми не зупиняємося на досягнутому і стаємо ближче до Вас відкривши в місті Золотоноша агентство «Поїхали з нами» навулиці Незалежності, 37.

Співробітники компанії – це команда однодумців, професіоналів, які тривалий час працюють в сфері туризму. За цей час ми особисто об’їздили більшість курортних країн, щоб дати Вам саму правдиву і точну інформацію про відпочинок і грамотно підібрати той варіант, який підійде саме Вам.

Партнери «Поїхали з нами» – це тільки перевірені компанії-оператори, в  послугах яких ми впевнені. Спектр цих компаній широкий, що знову ж таки дозволяє нам зробити саме ту пропозицію, яка ідеально Вам підійде, від самих недорогих варіантів, «гарячих» турів до VIP пропозицій.

Також «Поїхали з нами» надає послуги з продажу авіаквитків, автобусних квитків. Співробітники компанії зможуть підібрати Вам оптимальні, найбільш економічні маршрути, і, якщо буде потрібно, максимально комфортну стиковку при далеких перельотах.

Наші клієнти – це найбільша наша цінність. В даний момент послугами «Поїхали з нами» скористалося понад 530 000 мандрівників, і щодня свої подорожі нам довіряють близько 400 людей. Ми пишаємося тим, що наші клієнти (близько 45% з них!) Радять нас своїм друзям, родичам і знайомим. А близько 30% користуються нашими послугами постійно, знову і знову повертаючись до нас. Ми, в свою чергу, робимо все можливе, щоб зробити Ваш відпочинок позитивним і незабутнім, намагаємося забезпечити всім необхідним: документами, страховками, додатковою інформацією та ін., щоб Ви відчували себе впевнено під час підготовки та безпосередньо в подорожі.

Компанія «Поїхали з нами» існує на українському ринку вже 12 років. За цей час були різні моменти: веселі і сумні, дуже напружені і дуже приємні. Ми потрапляли в різні ситуації, в тому числі важкі, і з успіхом виходили з них. Ми застали 3 кризи і намагалися бути максимально гнучкими, щоб вижити в цей нелегкий час. Зараз ми можемо сміливо сказати: ми по праву заробили першість за обсягами продажів на українському ринку, тому що робили все для того, щоб бути успішними. І тут не можна применшувати заслугу наших улюблених клієнтів, багато з яких є постійними. Вони були з нами весь цей час, вони писали, говорили і рекомендували нас – їх внесок в загальний розвиток компанії Поїхали з нами »є неоціненним.

За 12 років ми зібрали величезну кількість відгуків про нас і на сьогоднішній день ми сміливо можемо сказати: так, про нас говорять! Відгуки про компанію «Поїхали з нами» дуже різноманітні, але за всі відгуки ми Вам вдячні. Негативні відгуки вчать нас ставати кращими. А позитивні відгуки дають нам зрозуміти, що ми змогли зробити так, щоб Ваш відпочинок Вам сподобався. І це головне.

Приємних подорожей і тільки позитивних емоцій.

Завжди Ваші, «Поїхали з нами».

01 VK 02 insta 03 OK