Основні переваги і характеристики рядової червоної цегли

Грамотно визначитися з підбором з відповідних будівельних матеріалів – досить головна мета, в різних аспектах зумовлює властивість, міцність і довголіття будівельної конструкції. Якщо своїми руками хочете дозволити даний момент – необхідно детально вивчити абсолютно всі наявні цікаві моменти.Проаналізуємо основні аспекти, які дуже важливо розуміти при підборі цегли. Та зрозуміти для себе де та який саме краще придбати матеріал. Адже зараз дуже багато будівельних компаній реалізують продаж червоної рядової цегли. Та набагато зручніше замовити на сайті, де вказана ціна цегли та можливо прорахувати кіькість, та замовити доставку.

По напрямку

Загальних груп цегли існує 2: цегла для обробки і цегла для будівництва. Всі вони, як правило, діляться на достаток розрядів і видів, що відрізняються за габаритами, масою, поверхневої обробки, використаному матеріалу, методу оброблення і призначенню.Будівельний цегла ідентично ефективно піде як для побудови опорних стінок, так і для спорудження внутрішніх стін. Звичайно, зверху після проробляється остаточна обробка (щонайменше – всередині).

За габаритами

Нормами для цього будматеріалу зійшла в побут досить не так давно.

Поточні норми такі:

– подвійний: 250 х 120 х 138 мм.

– полуторний: 120 х 88 х 250 мм;

– одинарний: 120 х 65 х 250 мм;

Аналогічні характеристики будматеріалу дають можливість вирішити багато особливих проблем: наприклад, якщо раптово завершився цегла (про всяк випадок – помилково вирахували потрібне число) – без складнощів зможете купити його, не хвилюючись про відповідність.

За забарвленням

Забарвлення цегли – це не лише відтінок, що впливає на зовнішню зовнішність споруди. Він виходить від виробництва випалу і від складу, який вживався для його формування. Так що, купуючи цегла, не варто спиратися на колір – він відрізняється зовсім не для привабливості.

За пустотами

Єдиний з особливо головних характеристик – порожнистість цегли. Від неї безпосередньо виходить надійність і довголіття будови, здійсненна теплоізоляція і навантаження споруди.Найбільш міцним вважається цегла, будівельний повнотіла – він (наскільки можна осмислити за назвою) не містить пустот в середині, отже – перенесе величезну навантаження. Його використовують для укладання фундаменту і цоколя. Втім, повнотіла цегла містить очевидний недолік: для створення нормативної тепловодному ширина стінки з даного будматеріалу зобов’язана існувати досить солідною.

Найбільш високоякісними теплозахисними характеристиками володіє саман (що містить наскрізні діри різної конфігурації). Він показує найменше навантаження на фундамент і не передбачає значного розміру стінки (щодо з повнотілою цеглою).Особливо «утепленим» рішенням вважається поризована цегла. Він також містить наскрізні отвори, але виробляється за спеціальною технологією – з використанням особливих мінеральних складових, що вигоряють при випалюванні.