Оренда екскаватора: багатофункціональність і продуктивність

Екскаватори – це машини, які часто застосовуються для земляних робіт. Вони обладнані спеціальним ковшем, який допомагає перекидати землю, гравій та інші будматеріали. Основна функція такої спецтехніки – це розробка грунту, риття котлованів, траншей, виконання кар’єрних робіт. Може працювати в умовах повного бездоріжжя.

Колісна і гусенична техніка – переваги та недоліки

Послуги оренди екскаватора допоможуть швидко і з невеликими витратами виконати потрібну задачу. Якщо ви візьмете в тимчасове користування колісну техніку, то зможете без проблем виконати малий і середній обсяг робіт. Перевагою подібного великовагового обладнання є хороша транспортувальна швидкість. Техніка самостійно прибуває на об’єкт, легко по ньому переміщається, а також просто пересувається від однієї будмайданчика до іншого.

Гусенична спецтехніка перевозиться на спеціалізованій платформі. Але по продуктивності і стійкості на болотистій місцевості, пухких грунтах і нерівних грунтах, така техніка ні з чим не зрівняється. Часто гусеничний екскаватор використовується з гідромолотом та іншим навісним обладнанням, яке також можна взяти у тимчасове користування, що дуже зручно. Тому з земляними роботами https://sp-rent.com.ua/zemljanye-raboty-kiev.html в місті Києві, або складних місцевостях, він впорається краще.

Повноповоротна техніка – багатофункціональність і продуктивність

Універсальна і повноповоротна спецтехніка – «ділок» будь будмайданчика. Якщо ви візьмете в оренду екскаватор з подібними технічними характеристиками, то зможете без зусиль виконати величезну кількість робіт на різних етапах будівництва:

  • планування ландшафту
  • Знесення і демонтаж будівель і спорудрозчищення завалів
  • Вантажно-розвантажувальні роботи
  • Розбирання різних конструкцій
  • риття котлованупрокладка траншеї
  • Демонтаж дорожнього покриття та ін.

Кожна машина має свою специфіку. Одна техніка забезпечена бульдозерним відвалом і аутригером, який збільшує вантажопідйомність. Інші більш продуктивні і надійні, і зарекомендували себе на будмайданчиках усього світу, так як добре справляються з будь-якими поставленими завданнями.

Виконання земляних робіт: краще оренда, ніж покупка

Будь-яке зведення будівлі або споруди починається з робіт на землі. Розробка грунту – це основа даного процесу. Тому йому відводиться особливе місце в процесі будівництва. Якість будівлі, що зводиться залежить від такої початковій стадії закладки фундаменту, яка повинна бути проведена грамотно і на високопрофесійному рівні. Грамотно проведена розробка грунту на даному етапі допоможе уникнути проблем на наступних етапах будівництва.

Багато власників будмайданчиків намагаються купити нову спецтехніку. Однак це не зовсім доцільно. Наприклад, щоб виконати земляні роботи, екскаватор потрібен з екіпажем. Якщо ви купите нову техніку, тоді доведеться наймати оператора, а також виконувати обслуговування систем машини. Якщо потрібно провести риття котловану або траншеї одноразово, то це буде накладно. Звертайтеся до нашого каталогу, і виберіть техніку в тимчасове користування, так як це зручно і вигідно!