Одним рядком

Саме зараз у Полтаві золотоніські депутати беруть участь в семінарі «Депутати місцевих рад: рушійна сила місцевої демократії», що проводиться Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Делегати від Золотоноші: Вікторія Остроглазова та Олександр Флоренко

seminar


На вулицях міста почали з’являтись ось такі нові урни


До уваги творчих жителів міста!

Розпочато реєстраційну кампанію на другий сезон золотоніської «Ліги
сміху».

Заявки на участь команд приймаються до 1 жовтня за адресою
Садовий проїзд 4. Довідки за телефонами 5-26-39, 5-33-29


До уваги водіїв!

liga-smihu

Сьогодні розпочинаються ремонтні роботи мосту через Дніпро. Задля зручності водіїв та учасників дорожнього руху поточний дрібний ремонт мосту на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань (км 23+068) заплановано проводити у нічний час з 19:00 до 03:00 год. без перекриття руху. Під час робіт рух транспортних засобів буде обмежено та відбуватиметься по одній полосі.

Задля безпеки руху, на час ремонтних робіт на мосту будуть задіяні екіпажі патрульної поліції, а ділянка робіт обладнана відповідними додатковими дорожніми знаками, що інформуватимуть водіїв про ремонтні роботи.

Під час поточного дрібного ремонту підрядною організацію заплановано замінити 9 пошкоджених плит мосту на нові залізобетонні. Наразі відбуваються підготовчі роботи, зазначений обсяг роботи планують виконати орієнтовно протягом десяти днів. Технічний стан проїзної частини мосту знаходиться під постійним контролем фахівців Служби автомобільних доріг області.

“Звертаємось до водіїв із розумінням поставитись до тимчасових незручностей. Під час ремонтних робіт будьте пильними та уважними в місцях проведення робіт. Неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху та зважайте на вимоги тимчасових обмежувальних дорожніх знаків. Дбайте про власну безпеку та учасників руху”, – інформують у прес-службі САД у Черкаській області.

mist


florenko-07-09-01


1 вересня в третій школі, як і всюди в Україні, пролунав перший дзвінок, означивши початок нового навчального року. Знову ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного вальсу. Знову вулиці міста розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. Це наш край, наша держава зустрічали День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Визначальним він буде для одинадцятикласників, яким доведеться робити свій життєвий і професійний вибір.

Не менш важливим новий навчальний рік буде і для педагогів, які не тільки щедро діляться з учнями своїми знаннями, а й виховують молоде покоління громадян, справжніх патріотів своєї держави.

zosh-3-01


Вдячні батьки – результат плідної праці закладу. П’ятниця для гімназії не залишилася без приємних сюрпризів. Справжньою несподіванкою та майбутньою прикрасою закладу став подарунок від одинадцятикласниці та її батьків. Родина Аллаярових презентувала чудову картину як вдячність за змістовні знання, турботу та піклування та за створення гармонійної атмосфери для всебічного розвитку сучасної особистості.

gimnaziya