Нинішня погода найбільш сприятлива для забруднення атмосфери – Гідрометцентр

Весна кожного дня крокує все впевненіше. Надзвичайно сонячними та теплими видалися минулі святкові вихідні. Температура в денні години прогрівала повітря до 11-13º тепла. Така помірно-тепла погода позитивно впливає на зимуючі рослини. Однак у теплі ранні весни, як правило, стабільно м’якої погоди чи стрімкого наростання тепла не буває, інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За даними гідрологічних спостережень, на річках області та у Кременчуцькому водосховищі вода прогрілася до 2-4°.

За прогнозом, ще завтра на Черкащині утримається антициклональний характер погоди, тому створюватимуться сприятливі умови для накопичення забруднюючих речовин в атмосферному повітрі. Черкащанам слід утриматися від спалювання листя та сміття. Температура повітря вночі очікується близько 0º, вдень – 10-15º тепла.


Свежий воздух – основа самочувствия, а также здоровья себя и своих домочадцев. К сожалению, ряд экологических проблем постепення сказывается на всех нас. Особенно это касается больших городов, где банальное проветривание помещения не только не спасет, но может и усугубить ситуацию. Выход единственный: бризер – специальное устройство для качественной очистки. Детальнее о принципах работы и видах бризеров сморите тут

12-14 березня, внаслідок впливу атмосферних фронтів циклону з півдня, на території області пройдуть невеликі дощі. Температурний фон дещо знизиться: вночі – +1-6º, вдень – +5-10º. Очікувані опади стримуватимуть проведення весняно-польових робіт, хоча вже на сьогодні метеостанція Золотоноша відмічає м̓якопластичний стан ґрунту, що дозволяє техніці виходити в поле.