Напівустілки оптом від компанії «Волсмарт» – найвища якість за доступною ціною

З кожним роком ортопедичні захворювання вражають все більше людей. Тільки плоскостопість нині у тому чи іншою мірою діагностується в кожної другої людини. І це ще не кажучи про такі поширені проблеми, як деформації пальців ніг, п’яткова шпора, артрит суглобів та ін.

Щоб не допустити розвитку перелічених захворювань та зберегти здоров’я стоп на довгі роки, рекомендується використовувати ортопедичні напівустілки ТМ FootCare. Купити їх оптом за найвигіднішою ціною пропонує компанія «Волсмарт».

Будучи одним із провідних вітчизняних виробників ортопедичної продукції, у своїх виробах бренд FootCare об’єднав усе найкраще:

  • Матеріали найвищої якості;
  • Сучасні технології виробництва;
  • Передовий медичний досвід, що робить продукцію бренду максимально ефективною.

При цьому ціна виробів дуже демократична, що робить їх доступними широкому колу споживачів. Компанія «Волсмарт» пропонує купити напівустілки оптом аптечним мережам, ортопедичним салонам та іншим зацікавленим особам, щоб спільними зусиллями допомогти тисячам людей, які потребують цих виробів.

Що таке напівустілки, кому і для чого вони можуть знадобитися?

У більшості випадків для профілактики та лікування різних захворювань стоп лікарі рекомендують купити пацієнтам ортопедичні устілки. Але проблема в тому, що вони підходять не для всього взуття. Як альтернатива їм часто застосовуються напівустілки – укорочені ортопедичні вкладиші, які можна носити з відкритими босоніжками, туфлями на високих підборах або з вузьким носком.

В асортименті компанії «Волсмарт» представлені різні види таких вставок у взуття:

  • Шкіряна напівустілка-супінатор з пластиковим каркасом, супінатором і метатарзальним валиком призначена для комплексної профілактики поздовжнього та поперечного плоскостопості. Також вона оснащена еластичною амортизуючою вставкою під п’ятою, що сприяє зменшенню болю та дискомфорту при шпорі п’яти. Такі напівустілки оптом купують найчастіше, оскільки є універсальним варіантом для будь-якого взуття з каблуком до 4 см.
  • Напівстілка-супінатор для підтримки поперечного склепіння. Завдяки м’якому Т-подібному пелоту виріб ефективно знижує навантаження на передню частину стопи та перешкоджає розвитку поперечної плоскостопості. Підходить для використання у модельному взутті з каблуком до 6 см.
  • Напівстілка-супінатор з підтримкою поздовжнього та поперечного склепіння значно підвищує комфортність ходьби, знижує втому та набряклість ніг, використовується для профілактики та корекції плоскостопості.
  • Напівстілка-супінатор для модельного взуття призначена спеціально для туфель і босоніжок з високим підбором (до 12 см). Вона сприяє мінімізації навантаження на стопу. При використанні таких вкладишів ноги після ходьби на підборах менше втомлюються.

Оптовий продаж напівустілок здійснюється на сайті компанії «Волсмарт», де можна ознайомитися з повним асортиментом товарів та отримати доступ до прайсу з актуальними цінами. Також постачальник гарантує:

  • Оперативну доставку замовлень по всій Україні;
  • Гнучкі умови оплати (на вибір клієнта – безготівковий або готівковий розрахунок);
  • Найнижчі ціни безпосередньо від виробника.

Для початку співпраці досить просто зареєструватися на сайті або зателефонувати. Компанія «Волсмарт» завжди рада новим партнерам!