Лікування простатиту за допомогою ударно-хвильової терапії

В медичному центрі «ДокторПРО» проводиться лікування неінфекційного простатиту (у тому числі хронічного і калькульозного) за допомогою ударно-хвильової терапії. Слід зазначити, спеціалісти медичного центру «ДокторПРО» також діагностують та проводять лікування широкого спектру урологічних захворювань, в тому числі еректильної дисфункції.

Лікування простатиту за допомогою ударно-хвильової терапії є дуже результативним і в нашій практиці досягає майже 100% результату, тому цей метод може використовуватися у вигляді монотерапії (тобто лікування виключно методом УХТ) або в комплексі з іншими процедурами, які призначить лікар-уролог.

Кількість сеансів УХТ, необхідних  для лікування в середньому складає від 4 до 7 (залежно від віку пацієнта і стадії захворювання). Процедура займає 15-20 хвилин. Між сеансами може бути інтервал в середньому 5-7 днів. УХТ проводиться без проникнення у внутрішні органи пацієнта і без пошкодження шкірного покрову.

При лікуванні простатиту за допомогою ударно-хвильової терапії, біль і дискомфорт в більшості випадків проходить майже відразу, а кровообіг збільшується майже в 40 разів.

Після закінчення лікування пацієнт повністю позбавляється від симптомів простатиту і повертається до повноцінного життя. Телефонуйте: 0800 30 11 77 http://bit.ly/2PFJh2V