Курси підвищення кваліфікації вчителів в Харкові

Безперервність освіти є одним з базових принципів роботи справжнього педагога. Адже знання не є чимось сталим та незмінним. Кількість інформації в світі щодня збільшується і школа повинна випускати в світ дітей не тільки із вивченими правилами. Тому центр професійного розвитку педагогічних працівників “Я і моя школа” підготував дійсно важливі та актуальні курси для викладачів всіх рівнів.

Найбільш затребуваними саме для сучасних дітей є не тільки знання, а й навички. Критичне мислення, інформаційна безпека, основи підприємництва. А педагогам потрібно вміти попереджувати та долати булінг в колективі, впроваджувати інклюзивність та вміти подавати матеріал новому поколінню, мислення та світосприйняття якого швидко змінюється. Саме такі принципи і втілює в свої діяльності освітній центр для педагогів.

Сучасність та майстерність

Звісно, що робота з новітніми знаннями та методиками потребує і особливого підходу. Всі курси відповідають державним програмам та зараховуються до загального стажу підвищення кваліфікації. А вже методика викладання повністю відійшла від нудних лекцій та монотонного конспектування. Живе спілкування з професіоналами, майстер-класи, робота з психологами та інтерактиви. Освітянам пропонується більше 50 різних направлень та тем, що можуть якісно змінити освітній процес в школі.

Курси підвищення кваліфікації вчителів в Харкові проводяться в максимально дружній та комфортній обстановці. Серед актуальних та потрібних напрямків й тем:

  • українська та англійська мови з методикою викладання та розмовними клубами;
  • кібербезпека, інструменти дистанційного навчання, етикет та базові ІТ-навички;
  • юридичні та соціальні аспекти підприємництва, культура стартапів, основи бухгалтерії.

Також є спеціальна програма для викладачів із запобігання та профілактики емоційного вигорання з професійними психологами.

Для всіх і кожного

Центр професійного розвитку в Харкові навчає не тільки працівників освіти. Відповідальне батьківство також потребує особливих знань та навичок. Ряд курсів, майстер-класів та інтенсивів буде корисно відвідати батькам, які хочуть краще зрозуміти свою дитину, навчитись якісному та осмисленому вихованню. А зручний графік, сучасне обладнання та кава-брейки роблять відвідування центру “Я і моя школа” особливо приємним.

Будь-які курси підвищення кваліфікації будуть витраченим часом, якщо не підкріплювати їх практикою. Всі матеріали та досвід, отриманий в центрі, можна застосовувати безпосередньо в освіті. А потім з досвідченими лекторами та менторами обговорювати питання та моделювати ситуації. Також особливу популярність набирає курс коучингу – нової сфери, що тісно поєднується з психологією та педагогікою.