Кулери для води. Які краще обрати?

Водні кулери – апарати, призначені для розливу питної води. Різні моделі таких приладів відрізняються набором базових функцій, серед яких: підігрів, охолодження, фільтрація, озонування, газування води. Купівля кулера дозволить максимально просто і швидко приготувати смачні гарячі напої і розчинні супи, підігріти/охолодити воду до комфортної температури.

Багатофункціональні кулери для води користуються популярністю серед покупців. Вони незамінні в офісах і зручні в міських квартирах. Саме час кулер води купити Україна в компанії Cooler-Water. В асортименті представлені якісні вбудовані, підлогові і настільні кулери. Допомогти визначитися в тому, який вибрати зможуть менеджери. Для базового розуміння видів і принципів роботи пристроїв даного класу читайте далі:

НАСТІЛЬНІ

Мають компактні габаритні розміри й невелику вагу, але потребують підставку (опорну платформу). Нижча ціна. Дуже добре підходять для домашнього використання.

ПІДЛОГОВІ

Не вимагають додаткової підставки. Є моделі з верхнім та нижнім завантаженням. Підлогові кулери з верхнім завантаженням можуть бути обладнані холодильником або вбудованим шафою для зберігання посуду.

Кулери для води (в залежності від моделі) здатні працювати в режимі охолодження, нагрівання й роздачі води комфортної кімнатної температури. Максимально безпечними в експлуатації – моделі, у яких є функція захисту від дітей (блокування крана гарячої води).

Для підігріву води в баках гарячої води кольорів використовуються донні, трубчасті або зовнішні бандажні електричні нагрівачі. При цьому, охолодження може бути електронним, або компресорним. На встановленому рівні температуру підтримують чутливі датчики, які періодично запускають систему охолодження або підігріву.