Корисні властивості зволожувача та осушувача повітря для оселі

Атмосфера в будинку відіграє важливу роль. Особливо якщо в сім’ї є діти або серед домочадців є алергіки. Занадто вологе повітря сприяє розвитку грибків та цвілі, занадто сухе – знижує імунітет рідних та негативно впливає на стан меблів. Як зарадити проблемі? Потрібно вдома використовувати зволожувач або осушувач повітря. Більш детально про особливості цих видів кліматичної техніки описано в цій статті.

Особливості використання зволожувача повітря

Зволожувач повітря сприяє у боротьбі з сухим повітрям. Нормальний показник вологості у приміщенні 43-60 %. Якщо вдома є діти, краще щоб вологість була на рівні 50-55 %. Якщо ж продовжувати дихати сухим повітрям, то воно шкідливо впливає на:

  1. Стан імунітету. Якщо людина дихає сухим повітрям, її слизова оболонка втрачає необхідну для повноцінної роботи вологість. В наслідок чого бактерії та віруси без перешкод потрапляють до організму.
  2. Посилює розвиток алергії. В приміщенні з сухим повітрям пилок, шерсть домашніх улюбленців, частинки шкіряного покрову або речей не можуть осісти на підлогу. Тобто знаходяться в повітрі, яким дихає особа. Від постійного впливу алергенів посилюються симптоми алергічного захворювання. Окрім зволожувача, допомогти з цією проблемою може очищувач повітря від пилу.
  3. Опускає відсоток кисню в кімнаті. Це впливає на бадьорість – вона знижується, людина відчуває себе втомленою. Починаються проблеми зі сном.
  4. Стан шкіряного покрову. Шкіра також втрачає вологу, стає сухою, може змінитись колі обличчя, тріскаються губи, а волосся електризується.
  5. Діти частіше пітніють, а отже у них можуть виникати пітниці та попрілості.

Як вибрати зволожувач для оселі?

Аби підібрати хороший зволожувач для квартири необхідно звернути увагу на ключові аспекти:

  • площа кімнати – варто обирати зволожувач, дія якого розповсюджується на площу, яка перевищує площу кімнати;
  • габарити – зрозуміло, що маленький пристрій не зможе повноцінно вплинути на стан вологості у великій кімнаті;
  • показник рівня шуму при роботі;
  • заправка для приладу – найкращу підійде дистильована вода. Звичайна також підходить, але може провокувати утворення мінерального пилу, і доведеться частіше міняти фільтри;
  • вартість – вона залежить не тільки від ціни зволожувача, а також від замінити певних деталей (фільтр, картридж) та чистки.

Купити зволожувач повітря у м. Рівне можна тут https://rivne-cond.rv.ua/uk/products/uvlazhneniya-i-tumanoobrazovaniya/pobutovi-ultrazvukovi.

Корисні властивості осушувача повітря

Осушувач повітря https://rivne-cond.rv.ua/uk/products/osushuvachi контролює рівень вологості в певному приміщенні. Вологе повітря провокує розвиток астми, кровотечі з носа, шлункових захворювань та туберкульозу. Не менш шкідливий вплив має і на стан оселі: з’являється та швидко поширюється цвіль; псуються меблі; утворюються неприємні запахи.

При купівлі приладу необхідно враховувати такі аспекти:

  1. Продуктивність. Вона вимірюється в літрах або кг на добу.
  2. Температурні показники, за яких працює пристрій. В середньому він складає від +10 ⁰С до +35 ⁰С.
  3. Рівень шуму. Асортимент дозволяє обирати від середніх моделей за цим показником до безшумних.
  4. Функції. Дозволяють регулювати потужність осушення, рівень вологості, температуру, таймер, авторестарт.

Якщо купити побутовий кондиціонер та осушувач повітря, їх комплексна робота створить безпечне та комфортне повітря в кімнаті незалежно від пори року.